Uçan Balon Anaokulu
AYLIK ÜCRET YÖNETMELİĞİMİZ

BEYLİKDÜZÜ Anaokulumuzda 3 Günlük Ücretsiz Deneme Günlerine katılarak kaydınızı yaptırabilirsiniz. Bu süreçte okul Psikoloğumuz uyum sürecine yönelik size bilgi verirken, siz ofisimizde çocuğunuzu kameralardan izleyebilirsiniz. 4. gün kayıt yaptırmamanız halinde (3 günlük süreç için) herhangi bir borcunuz oluşmaz. Kararınız olumlu ise aylık ödemenizi yaparak kesin kaydı gerçekleştirebilirsiniz. 

 

 

AYLIK ÜCRET NELERİ İÇERİYOR?

HERGÜN İNGİLİZCE: Eğitim Yabancı ve Türk eğitmenler eşliğinde, Toby and Tilly eğitim materyalleriyle şarkılar, oyunlar ve geçerliliği kanıtlanmış çağdaş metotlar kullanılıyor. 

HER HAFTA 4 BRANŞ: Plastik Sanatlar, Yaratıcı Drama, Müzik-Ritm ve Modern Dans

PSİKOLOG:  Okul bünyesinde uygulanan çeşitli Psikolojik Gözlem, Testler yanısıra Aile Danışmanlığı, Raporlama ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri Çocukevimizde 3 gün çalışan Psikoloğumuz tarafından veriliyor. 

KAHVALTI,  ÖĞLE  YEMEĞİ,  İKİNDİ  KAHVALTISI     

Beylikdüzü Anaokulumuzda İngilizce ve temel branşlar her hafta düzenli veriliyor. Profesyonel eğitmenlerle, Müzik- Ritim, Modern Dans Yaratıcı Drama ve Seramik dersleri her gruba ayrı uygulanıyor. Tüm çocuklar yaş gruplarına göre ayrılıyor. Bahariye Caddesi üzerinde Süreyya Operası binası yan sokağında yer alan anaokulumuzda 4 sınıfımız bulunuyor. 350 m2 bahçesi olan müstakil bir binada hizmet veriyoruz. Kurucumuzla görüşerek ve anaokul binamızı dolaşarak kararınızı verebilir kaydınızı yaptırabilirsiniz.   

 

KAYIT  ve  DEVAM  KOŞULLARI                     

Anaokulumuzda akademik yıl 1 Eylül 2017’de başlayıp,  22 Haziran 2018’de sona eriyor. 

Velilerimiz okulumuza devam ettikçe aylık ödeme yaparlar. İleriye döneük sizi borçlandırmayız.         Çocukevimiz sabah 7.00'da açılıp, 19:00'da kapanır. 

Aylık eğitim bedelimiz her yılın Eylül ayında belirlenmektedir. 

Eğitim döneminde öğrencinin gelmediği günler aidattan düşülmez.  

Öğrencinin dış gezilere katılımı ailenin seçimine bağlı olup, giderleri aile tarafından karşılanır. 

Servis ücreti okul hizmet bedeline dahil değildir. 

 

TAGS: beylikdüzü beykent anaokulları, beylikdüzündeki kreşler, kreş yuva kadıköy beykent, çocuk yuvası beylikdüzü, avrupa yakası kreş yuva oyun grubu, kres anaokullari beykent beylikdüzü
Geri Dön

 

      

    

    UÇAN BALON'DA İNGİLİZCE (2010)   

   

    UÇAN BALON'DA İNGİLİZCE (2015)

 

 

    YARATICI DRAMA

    

    MODERN DANS

    

    MÜZİK- RİTİM

    

PLASTİK SANATLAR