Uçan Balon Anaokulu
AYLIK ÜCRET YÖNETMELİĞİMİZ

BAHARİYE Çocukevimizde 3 Günlük Ücretsiz Deneme Günlerine katılarak kaydınızı yaptırabilirsiniz. Bu süreçte okul Psikoloğumuz uyum sürecine yönelik size bilgi verirken, siz ofisimizde çocuğunuzu kameralardan izleyebilirsiniz.

Kararınız olumlu ise 4. gün aylık ödemenizi yaparak kesin kaydı gerçekleştirebilirsiniz. 

2018-2019 DÖNEMİ ÜCRETLERİMİZ

PROGRAM (TL) 

   
Tamgün

1,370 

 

3 Tam / 5 Yarım Gün

 970 

  

Haftanın 3 Yarım Günü

 840

   

Eylül'den sonra başlayanlar aylık 80 TL öderler.

Kırtasiye Bedeli Yıllık Tahsil edilir ve Eğitim döneminde öğrencinin kullandığı tüm Kitapları, Kırtasiye Malzemelerini, Uçan Balon Çantası ve Veli İletişim Defterlerini, Temizlik Malzemelerini (Yaklaşık 120 adet Farklı materyal ve malzemeyi) Kapsamaktadır.  

HERŞEY DAHİL TAM GÜN ÜCRET:  1,370 TL 

AYLIK ÜCRET NELERİ İÇERİYOR?     

HERGÜN İNGİLİZCE: Eğitim Yabancı ve Türk eğitmenler eşliğinde, Toby and Tilly eğitim materyalleriyle şarkılar, oyunlar ve geçerliliği kanıtlanmış çağdaş metotlar kullanılıyor. 

HER HAFTA 4 BRANŞ: Plastik Sanatlar, Yaratıcı Drama, Müzik-Ritm ve Modern Dans

PSİKOLOG:  Okul bünyesinde uygulanan çeşitli Psikolojik Gözlem, Testler yanısıra Aile Danışmanlığı, Raporlama ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri Çocukevimizde 3 gün çalışan Psikoloğumuz tarafından veriliyor. 

KAHVALTI,  ÖĞLE  YEMEĞİ,  İKİNDİ K.

_______________________________________

Bahariye Çocukevimizde İngilizce ve temel branşlar her hafta düzenli veriliyor. Profesyonel eğitmenlerle, Müzik- Ritim, Modern Dans Yaratıcı Drama ve Seramik dersleri her gruba ayrı uygulanıyor. Tüm çocuklar yaş gruplarına göre ayrı sınıflarda eğitim görüyor. Bahariye Caddesi üzerinde Süreyya Operası binası yan sokağında yer alan anaokulumuzda 4 sınıfımız bulunuyor. 350 m2 bahçesi olan müstakil bir binada hizmet veriyoruz. Kurucumuzla görüşerek ve anaokul binamızı dolaşarak kararınızı verebilir kaydınızı yaptırabilirsiniz.   

 saatlik bakim

TAGS: bahariye kadıköy anaokulları, bahariyedeki kreşler, kreş yuva kadıköy moda, çocuk yuvası bahariye, kadıköy kreş yuva oyun grubu, kres anaokullari bahariye kadikoy, saatlik bakım, saatlik çocuk bakımı 
Geri Dön

     

           

           

    

    UÇAN BALON'DA İNGİLİZCE (2010)   

   

    UÇAN BALON'DA İNGİLİZCE (2015)

 

 

    YARATICI DRAMA

    

    MODERN DANS

    

    MÜZİK- RİTİM

    

    PLASTİK SANATLAR