Uçan Balon Anaokulu
Eğitim Programımız- Uygulamalar
 
MEB müfredatına göre eğitim danışmanlarımızca hazırlanan aylık eğitim programımız tüm şubelerde aynı şekilde uygulanmaktadır.
bahçeşehir beylikdüzü kemerburgaz şaşkınbakkal acıbadem izmit ankara

Aylık eğitim programımız franchise merkezi tarafından tüm şubelere gönderilmektedir. Bu programlara ilişkin her yıl 2 kez İstanbul'da öğretmenler eğitimi verilmektedir.

Programlar batı standartları ve çağdaş uygulamalar dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Eklektik bir yöntemle ve Çoklu Zeka, Reggio Emilia, High Scope gibi eğitim sistemlerinden yararlanılarak uygulamaya geçirilmektedir.

Programın uygulanmasında belirli standartlar olmakla birlikte; haftalık, günlük planlar sınıf öğretmeni tarafından hazırlanmakta ve uygulama konusunda sınıf öğretmeninin yaratıcılığını ve tecrübesini ortaya koyabilmesi sağlanmaktadır.

Uçan Balon'da tüm şubelerimiz öğretmen seçimine büyük önem verirler. Franchise merkezimiz şubelerimizde çalışan öğretmenlerin mesleki gelişimleri ve uçan balon eğitim modelinin daha iyi uygulanabilmesi içinkurumiçi eğitimler düzenlemektedir.  Biz uçan balon'da eğitimin hayat boyu sürdüğüne inanırız ve her konuda kurumiçi eğitimlere büyük önem veririz.