Uçan Balon Anaokulu
Franchise Sistemi

Uçan Balon'un, İstanbul ve Ankara'da 7 Şubesi bulunmaktadır.

 

Çocuklar için özel tasarlanmış, bahçeli, müstakil binalarıyla hizmet veren uçan balon, Franchise Sistemiyle Türkiye'nin her yerinde yeni şubeler açmaya hazırdır.

 

Tüm şubelerimizin şirketiçi eğitimleri, Ar-Ge çalışmaları, Halkla İlişkiler, AB Projeleri, Psikolojik Danışmanlık, Eğitim Programları ve Annebaba Okulumuz Franchise Merkezimizden koordine edilmektedir.

 

Hizmet standartlarımızın kontrolü ve geliştirilmesi "Franchise and More" bağımsız şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir. Personel alımlarımızda ise elemanonline.com, indeed.com ile çalışmaktayız.

 

Tüm şubelerimiz kapalı devre kamera, müzik- anons ve santral sistemleri ile donatılmıştır.

 

Tüm binalarımız çocuklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda batı standartlarında tefriş edilmiş olup müstakil, güvenli binalardır. Binalarımız periyodik olarak ilaçlanmakta, dezenfekte edilmektedir.

 

Şubelerimizde talepler doğrultusunda servis hizmeti vermekteyiz, araçlarımızda çocuk emniyet kemerleri bulunmakta ve her ringde servis öğretmeni görev almaktadır.

 

Kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı ahçılarımız tarafından hazırlanıyor. Menüyü dengeli beslenmeyi gözeterek, titizlikle oluşturuyoruz. Malzemelerimizi güven duyduğumuz markalardan seçiyor ve bunları liste halinde velilerimize duyuruyoruz. Alışverişimizi haftalık ve günlük yapıyoruz. Mutfağımızda günlük pişiriyoruz; tıpkı annemizin yemekleri gibi. 

 

 
 

   

 

         Anaokulu Kreş          Anaokulu Kreş      

 

           Anaokulu Kreş