Uçan Balon Anaokulu
Girişimci, Bina, Lokasyon ve Personel Standartlarımız
Uçan Balon Şubesi Açmak İçin oluşturulan Standartlar aslında siz girişimcilerin başarılı olmalarına yönelik standartlardan ibaret.
 
Sizin İçin Belirlediğimiz Kazançlı Lokasyonları Tercih Edin daha az bir yatırımla işinizi kurun.
Bölge isimleri, Fizibilitesi Yapılmış Cazip Devirlik Anaokulları İçin Hemen Arayın: 553 328 08 82
 
1. Başvuran Girişimcinin Profili  F ranchise Alanın çocuk gelişimi veya sektörle ilgili bir branşta eğitim görmesi veya tecrübe kazanmış olması şart değildir. Ancak böyle bir özellik iyi bir girişimcilik profiliyle birlikte avantajlı olabilir. Biz uçan balon olarak girişimcilik ve yönetim becerilerinin anaokulu işletmeciliğinde daha önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle girişimcilik profili ve daha önce bir girişimde bulunmuş olması (girişiminde başarısız bile olsa) bizim için olumlu bir özellik olarak görülmektedir. Başvuran kişinin eğitim sektörüne ilgi duyması ve bunun gerektirdiği bireysel özellikleri taşıması gerekiyor. Öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık olması, yönetime yatkın ve iletişim konusunda etkin olması oldukça önemli.
 
2. Nerede Açabilirsiniz Uçan Balon Franchise sistemi, konseptin, bölgenin, yerin, girişimcinin doğru seçilmesi esasına dayanıyor. Tercih ettiğimiz özel bir bölge yok. Ve hiçbir zaman da olmayacak. Biz Türkiye’nin tüm kesimlerini kucaklayan bir yapı oluşturduk. Türkiye’nin her yerinde şube açmaya hazırız. Bu nedenle 4 farklı konsept oluşturduk ve gerektikçe yeni konseptler de oluşturabiliriz. Ancak elbetteki sizin belirlediğiniz binanın bulunduğu lokasyon ve binanızın özellikleri konusunda bazı standartlarımız var. Ve bu standartlar sizin ticari başarınız için oluşturuldu. Anaokulunun açılacağı yerin, altyapısını tamamlamış ve o kentte yaşayan insanlar tarafından tercih edilebilir olma özelliğini taşıması sizin için bir avantaj teşkil edecek.
 
3.  Bina Özellikleri
• Bina: Müstakil dubleks ya da tripleks villa tipinde müstakil bahçeli bina.
• Bahçe: Çocukların zaman zaman eğitim zaman zaman oyun amacıyla yararlanabilecekleri yeterli büyüklükte ve çimle kaplı açık bahçe.
• Sınıflar: En az 25 metrekarelik 4 derslik.
• Kapalı Oyun Alanı: Çok amaçlı kullanılabilecek kapalı oyun alanı.
• Mobilya ve Eğitim Materyalleri: Uçan Balon tarafından verilecek listeye uygun formda ve miktarda mobilya ve eğitim materyalleri. Uçan Balon ana tedarikçisinden fiyat teklifi alabilirsiniz ancak mobilya ve oyuncakları tedarikçimizden almak zorunda değilsiniz. Siz yeterki standartları uygulayın.
• Tuvalet ve lavabolar: 3-6 yaş çocuğunun boyuna uygun büyüklükte klozet ve lavabolar.
• Diğer odalar ve mekânlar: Müdür- Kurucu odası, kapalı devre kamera sisteminin bulunduğu veli bekleme odası, Branş dersleri için salon ve mümkünse 2 adet 15 metre karelik atölye odaları.
 
• Mutfak: Temel mutfak eşyalının bulunduğu ev tipi mutfak.
  
 
    
 
4. Uçan Balon'larda görev alacak personelin özellikleri
 
• Müdür: Üniversitelerin 4 yıllık Anaokulu Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi Öğretmenliği ya da Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık bölümlerinden mezun ve en az 3 yıl Anaokulu deneyimli 35 yaşını aşmamış bayan müdür (kurucu müdür olabiliyorsa deneyim ve yaş koşulu aranmaz.)
 
• Öğretmenler: Her sınıfta meslel lisesi veya üniversitelerin Anaokulu Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi Öğretmenliği ya da Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümlerden mezun en az 2 yıl deneyimli bayan öğretmenler.
 
• Psikolog: Tam zamanlı çalışacak ve üniversitelerin psikoloji bölümünden mezun bay/bayan. • Yardımcı Öğretmenler: Her sınıfta bir yardımcı öğretmen. Yardımcı öğretmenler Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi bölümü son sınıf stajyerleri olabilir.
 
5. Eğitim Programlarımız MEB Yıllık okulöncesi müfredatını baz alarak uçan balon eğitim uzmanları tarafından hazırlanan programlar her ay şubelerimize gönderilmektedir. Bunun yanısıra 4 Temel Branş Dersimiz dışarıdan gelen profesyonel eğitmenlerce verilir:
 
• Yaratıcı Drama
• Müzik- Orff yöntemi ile
• Modern Dans
• Plastik Sanatlar İngilizce ise tüm gruplara ayrı olarak ve haftada 4 gün verilmektedir. İngilizce eğitim Programlarımız da her ay şubelerimize merkezden gönderilmektedir.
 
Tags: anaokul, anaokulları, anaokulu, bayilik, franchise, kreş, kreşler, en iyi kreşler, Kadıköy anaokulları, Anadolu yakası anaokulları, en iyi anaokulu, Kadıköy kreşleri, istanbuldaki özel anaokulları, kadikoy anakullari, bahariye kreşler, moda anaokul kreş yuva, beykent, acıbadem, 100.yıl etüt, Çayyolu, franchise, bayilik 
Uçan Balon Nasıl Kuruldu?
Okul Öncesi Eğitim Sektöründe Sorunlar
Temel farklılıklarımız, eğitime bakışımız  
 
Uçan Balon'da sistemin işleyişi
Verilen hizmetler ve Uygun Fiyata
Kaliteli Hizmet Nasıl Gerçekleşiyor. 
 
Kimler anaokulu açıyor ve neler yaşıyorlar.
Girişimci profili Ub için neden önemli? 
 
 
 Kimler franchise almalı? Nasıl ve ne zaman
açılmalı? Kuruluş süreci, Nasıl kazanırız?

BBN & Yatırımın Dönüş Süresi?