Uçan Balon Anaokulu
Hangi Yaş Grupları Var
Uçan Balon Anaokuluna 2- 6 yaş arasındaki çocuklar kayıt edilebiliyor.
 
Her takvim yılı bir sınıfı oluşturuyor.

- 6 yaş    : İlkokula Hazırlık
- 5 yaş    : Anasınıfı
- 4 yaş    : Orta Grup 
- 2-3 yaş : Play Grubu 

Bu sınıfları iki ayrı kategoride ele alıyoruz:

1) 2/3/4 YAŞ ; Bu yaş diliminde daha esnek bir program izliyoruz. Okula başlama tarihi, geliş-gidiş saatleri ve diğer konularda daha az kuralcıyız. Çocuklarımıza ilişkin hedeflerimiz; okula rahat bir adaptasyon, özgüven ve çevreyle yeterli, sağlıklı ilişkilerin desteklenmesi, öz bakım becerilerinin yerleştirilmesi.

2) 5- 6 YAŞ; Bu grupta okuldan en çok yarar sağlanabilmesi için okul kurallarına uyum önem kazanıyor. Okula geliş-gidiş saatleri, okul çalışmalarının evde de desteklenmesi gibi konularda ailelerin desteğine ihtiyacımız var. Özellikle ilkokula hazırlık sınıfının okul çalışmalarına tam gün iştirak etmelerini talep ediyoruz.
Gruplardaki öğrenci sayısı yaşa ve grubun toleransına göre değişiyor. İdari kadromuz (özellikle Psikoloğumuz) çocukların günlük yaşantılarında ortaya çıkabilecek sorunların aşılmasında, çocuk gelişimi, aile içi etkileşim ve anne- baba eğitimi konularında sizlere her zaman sistemli destek sağlıyor. Okulumuz tüm yıl boyunca açık. Ancak hafta sonları ve resmi tatiller okulumuz kapalı, resmi tatillerin hafta sonu ile birleştirilmesini öngören idari tatillerde ise okulumuz açık tutulacaktır.
 

  

 

     

 

 

           Anaokulu Kreş     

 

  

            Anaokulu Kreş         Anaokulu Kreş       Anaokulu Kreş