Uçan Balon Anaokulu
Hizmetlerimiz- Servis
Eğitim sektöründe 20 yılı geride bırakan çocukevimiz halen İstanbul'da Çamlıca, Acıbadem, Darüşşafaka, Beylikdüzü ve Kemerburgaz, İstanbul dışında ise Ankara ve İzmit şubeleri ile hizmet vermektedir.
 

1) AYLIK ÜCRETLERİMİZİN İÇERDİĞİ HİZMETLER
İngilizce: Eğitim  hergün (haftada 5 gün) şarkılar, oyunlar, çok özel eğitim materyalleri ve geçerliliği kanıtlanmış çağdaş metotlar kullanılarak yabancı- Türk eğitmenlerce gerçekleştirilmektedir.
Multimedya: İnteraktif yöntemle okulöncesi Eğitim CDleri kullanılmaktadır.
Yan Aktiviteler: Modern Dans/Bale, Yaratıcı Drama, Müzik, Plastik Sanatlar dersleri her hafta profesyonel eğitmenler tarafından veriliyor.
Psikolojik Danışmanlık: Çeşitli Psikolojik Gözlem ve Testler, ailelere sunulan Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri anaokullarımızda çalışan Psikoloğumuzca gerçekleştiriliyor.
Kahvaltı, Öğle Yemeği, İkindi Kahvaltısı

Eğitim  hergün (haftada 5 gün) şarkılar, oyunlar, çok özel eğitim materyalleri ve geçerliliği kanıtlanmış çağdaş metotlar kullanılarak yabancı- Türk eğitmenlerce gerçekleştirilmektedir. İnteraktif yöntemle okulöncesi Eğitim CDleri kullanılmaktadır. Modern Dans/Bale, Yaratıcı Drama, Müzik, Plastik Sanatlar dersleri her hafta profesyonel eğitmenler tarafından veriliyor. Çeşitli Psikolojik Gözlem ve Testler, ailelere sunulan Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri anaokullarımızda çalışan Psikoloğumuzca gerçekleştiriliyor.

 

2) SERVİS GÜZERGAHIMIZ:  Tüm şubelerimizde servis hizmeti veriliyor. Servislerimizde çocuk emniyet kemerleri bulunuyor. Her ringde servis öğretmeni bulunur ve çocuklarımızın güvenliği, aileden alınması ve aileye teslim edilmesinden sorumludur. Güzergahlarımız ve ring saatleri ailelerin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenir. Güzergah ve saatleri için ilgili şube ile lütfen iletişime geçiniz.

Çocukevimiz 12 ay açık olup yaz aylarında Yaz Okulu programı uygulanmaktadır. Hizmetlerimize ilişkin daha ayrıntılı bilgi için çocukevlerimizi ziyaret edebilirsiniz. 2013 - 2014 Eğitim dönemine ilişkin aylık ücretlerimizin içerdiği hizmetler aşağıda yer almaktadır. Ağustos ayında yapılan kayıtlarda indirim uygulamaktayız. 

Orta ve İlkokula Hazırlık Grubu 
Bu gruptaki öğrencilerimizin haftanın 5 tamgünü okula gelmesi gerekiyor.

Küçük Grup ve Oyun Grubu 
Tam Gün, Haftanın 3 tam günü, Haftanın 3 yarım günü ve Haftanın 5 yarım günü seçeneklerimiz var.