Uçan Balon Anaokulu
Kayıt ve Devam Koşulları
1) Çocukevimizde akademik yıl 1 Eylül’de başlayıp, Haziran ortasında yıl sonu müsamere etkinliğiyle sona eriyor. 1 Temmuz- 1 Eylül dönemi yaz programının uygulandığı dönemdir.
 
2) Okulumuz 7:00’de açılıp, 19:00’da kapanıyor. Okulumuz Cumartesi günleri de açık. Velilerimiz çocuklarını dilerlerse saatlik- yarım- tamgün çocukevimize bırakabiliyor. Bu dönem şubelerimize 2008-2009- 2010- 2011 doğumlu çocuklar kayıt edilebiliyor.

3) Kayıt işlemi için :
Başvuru formunu dolduran velinin ve öğrencinin nüfus cüzdanı ve öğrencinin aşı karnesinin fotokopileri, ­ Gaita (parazit) tahlilleri, ­ 2 adet vesikalık fotoğrafı, kayıt sırasında verilen, ­ Başvuru-Psikoloji Bilgi Formunun yönetime teslim edilmesi gerekiyor. 

4) Ayrıca çocuğunuz okula başladığında :
- Bir çift okul ayakkabısı , 3 adet yedek iç çamaşırı, 3 adet
yedek üst giyimi, kapaklı diş fırçası ve el havlusu
- Öğle uykusu uyuyanların çarşaf takımı , pike , yastık ve
pijamaya, kız çocukların ayrıca tarağa gereksinimi olacaktır. Bu özel eşyaların ve torbaların üzerine çocuğunuzun ad ve soyadının yazılmasını önemle rica ediyoruz.

5) Okula gelirken öğrencilerin üzerinde değerli takı vb. bulunmasın.Bunların ve üzerinde isim yazmayan eşyaların kaybolma olasılığını lütfen unutmayın.

6) Öğrencilerimizi, bize tanıtılmayan yakınlarına teslim etmiyoruz. Böyle bir durumda lütfen bize önceden haber verin.

7) Eğer bir bulaşıcı hastalık teşhis edilmişse, diğer çocukların sağlığını koruma açısından lütfen çocuğunuz iyileşinceye kadar okula göndermeyin. Okul doktorumuzun kontrolünde böyle bir tesbiti olursa, gerekli gördüğü sürece evde kalmalarını sizlerden istiyoruz. Çocuğunuzu okula başlatacağınız gün ve saati okul idaresi ile birlikte saptayın ve buna uymaya çalışın. Kahvaltımızın en geç saat 10:00’ da bitirilip günlük eğitime geçilmesi nedeniyle çocuğunuzun bu saatlerden önce okulda bulunması gerekmektedir.