Uçan Balon Anaokulu
Türkiye'nin En İyi Franchise Teklifi Uçan Balon'dan
Kuruluş Boyunca Verilen Eksiksiz Danışmanlık Hizmeti ve İsim Hakkıni İçeren Franchise Giriş Bedelimiz 43 Bin TL....
 
Bölge isimleri, Fizibilitesi Yapılmış Cazip Devirlik Anaokulları İçin Hemen Arayın:  553 328 08 82
Bayilik giriş bedeli olarak Optimum, Maximum ve Premium için 43.000 TL ödeyen yatırımcı (Franchise Alan) işletmenin kuruluşuna dek aşağıdaki hizmetleri almaktadır.
 1. Franchising sözleşmesi öncesinde lokasyonun ve binanın ruhsat almaya elverişli olup olmadığı araştırılacak. Detaylı kuruluş yeri analizi yapılacak.
 2. Bina çevresindeki yerleşimlerin sosyo-ekonomik, demografik nitelikleri ışığında beklentiler ve potansiyel ortaya konulacak. Optimum fiyat belirlenerek satış bütçesi oluşturulacaktır. Maliyetler buna göre yapılandırılacaktır. Böylelikle 3 yıllık, aylık bazda nakit akış yöntemiyle Başabaş Noktası ve Yatırımın geri dönüş süresi belirlenecektir.
 1. Ruhsat işlemleri hemen başlatılacak ve bu sürede ve 30 günü geçmeden tüm personel görüşmeleri yapılacak olup Franchise alanın onayı ile 1 psikolog, 2 öğretmen, 1 ahçı belirlenecektir. Yedek adaylar 2 psikolog, 3 öğretmen, 1 ahçı ve 1 temizlik görevlisidir. Ruhsat işlemleri takibi sonlandırılması franchise alan veya bir danışman tarafından yapılır ve ücreti franchise alan tarafından ödenir. Biz süreci ve danışmanın işlerini kontrol ederiz.
 2. Asıl ve yedek personel adayları farklı saatlerde 7 tam gün işbaşı eğitimigörecekler. Hafta sonları ise toplam 30 saat sınıf eğitimine alınacaklardır.
 3. Okul öncesi bayilik sözleşmesini müteakip binanın tüm dekorasyonu teçhiz edilmesi uçan balon franchising danışmanlığıyla gerçekleşecektir.
 4. Tanıtım: Tüm tanıtım unsurları birlikte başlayacaktır. Bez afiş, web sitesi, yön tabelaları, stand, site (residence) içinde kukla ve yüz boyama bunlar arasında yer almaktadır. Ürünlerin tasarımları şube kurucusuna istediği formatta teslim edilecektir. Basımı kurucu istedigi tedarikciden elde edebilecektir.
 5. DVD tanıtım prodüksiyonu, Broşür dizayn, web sitemizde bannerlar ve yer, şirketlere teklif, McDonalds’da kukla ve yüz boyama, anne baba okulu etkinlikleri kuruluş sırasında 2 ay boyunca uçan balon franchising desteğiyle gerçekleştirilecektir. Ayrıca ilk aşamada zaman kazanmak için sınırlı sayıda stoklarımızdan , promosyon malzemeleri, bayrak, balon, müzik cd’si, çanta eşofman, sticker sağlanacaktır.
 6. Okul öncesi eğitime yönelik tüm doküman, form ve web tabanlı kartoteks programı bilgisayarlara yüklenecek personele eğitimleri uygulamalı bir şekilde verilecektir.
 7. İlk 3 ay boyunca www.ucanbalon.com.trwww.ucanbalon.orgwww.ucanbalon.tvwww.7CokGec.TV  facebook.com/ucanbalon.com.tr  twitter.com/ucanbalonanaokullari websiteleri ve sosyal medya hesaplarımızdaşubenize yönelik spotlar, haber ve duyurular öncelikli bir şekilde gerçekleştirilecektir.
 8. Şubenize websitelerimizde  hemen bir alan tahsis edilecek ve şubenize yönelik bilgileri (haberler çalışanlar videolar fotograflar bina ve iletişim bilgileri) girebilmeniz için admin panel şifresi verilecektir.
 9. Haftalık mail yoluyla gönderilen  uçan balon E-bültende şubenizin açılışına ve okulöncesine ilişkin çarpıcı haber- duyurular yapılacaktır. Yaklaşık 50bin adrese her hafta mail gönderilmektedir.
 10. Üç rehber kitapçık eğitimi Kurucu ve Psikoloğa şubede ve merkezde verilecektir. Uçan Balon Okul öncesi - anaokul eğitimi ve yönetimine ilişkin bu eğitimin 18 saat ders ve 12 saat uygulama olması öngörülmektedir.
İstanbul'da Belirlediğimiz Kazançlı Lokasyonları Tercih Edin.  FRANCHISE GİRİŞ BEDELİNİ 43 Bin TL ödeyin